SelAH!

Do wrocławskiego klubu Eter dotarła długo wyczekiwana przeze mnie wokalistka Selah Sue. W klubie tym zdjęcia robiłem już nie raz, ale do tej pory na koncertach nie było tak gęsto ustawionych obok siebie ludzi – co mnie zaskoczyło… pozytywnie.

Niestety w fosie pod sceną zaludnienie było nie mniejsze i zamiast maksymalnie sześciu fotografów było nas aż dwunastu! Pomyślałem sobie – „Będzie rzeźnia!”, na całe szczęście nie było tak źle a i kultura pracy była na prawdę dobra za co dziękuję. Przepraszam wszystkich których podeptałem.

Selah to klasa sama w sobie i co ważne to faktycznie ma dobry, mocny i czysty wokal – jak na płytach, więc to nie „auto tune”. Na bis posłuchała nawet woli ludu i wykonała utwór „Raggamuffin”, którego tytuł krzyknął ktoś kilkakrotnie z drugiego końca klubu.

Warunki fotograficzne były nieco inne niż takie do jakich w Eterze byłem przyzwyczajony (jasne, kolorowe światła oraz spora swoboda w poruszaniu się pod sceną). Poniżej zamieszczam ujęcia z tego koncertu i czekam na kolejną wizytę Selah.

Selah_Sue_mglapapl_02 Selah_Sue_mglapapl_03 Selah_Sue_mglapapl_06 Selah_Sue_mglapapl_08 Selah_Sue_mglapapl_09 Selah_Sue_mglapapl_10 Selah_Sue_mglapapl_15Selah_Sue_mglapapl_11 Selah_Sue_mglapapl_12 Selah_Sue_mglapapl_18Selah_Sue_mglapapl_13Selah_Sue_mglapapl_16

selah sue eter

www.facebook.com/mglapapl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: